• Online Broşür, firmalar broşür basımı için yüzlerce hatta binlerce TL harcarlar. Bir websiteniz olursa potensiyel müşterileriniz yaptığınız iş hakkında bilgileri web sitesi üzerinden alabilir. Özellikle tanıdıklar vasıtasıyla sizle iş yapmak isteyecek yeni müşterileriniz sitenizi kontrol etmek isteyecektir.
 • Daha fazla müşteri, yalnızca Türkiye’de internette dolaşan kişi sayısı 40 Milyon kişi, Dünya’da bu sayı 3 Milyar kişiyi geçiyor. İnternet sitesi sahibi olarak bu pastadan pay alabilirsiniz.
 • İş Değeri, yakın zamanda yeni bir bankadan kredi almaya çalıştınız mı? Web sitesi adresi sorulan sorulardan biridir. Banka çalışanları sizinle konuştuktan sonra kontrol amaçlı sitenizi ziyaret edecektir; kredi onay aşamasında web sitenizin aktardığı bilgiler ve güzelliği tabi ki etkili olacaktır. Aynı şekilde müşterilerinizin de web sitenizi firma değeri olarak gördüğünü unutmayın.
 • Etki, web sitenizi binlerce kişi görecek. Web Siteniz sayesinde bu kişilerin kararlarını etkileyebilir ve eğitebilirsiniz.
 • Gösteriş, her firma yaptığı işlerle gurur duyar. Bu gururu çok güzel bir şekilde gösterip övgüleri bekleyebilirsiniz.
 • Firma Hedeflerine Yardımcı, firmanızın web sitesine içerik hazırlarken belki de yıllardır üzerinde durmadığınız bir çok konu tekrar gündeme gelecek. Bir çok defa bu konuların firmanın işleyişini değiştirdiğini göreceksiniz.
 • 24 saat açık, web siteniz sürekli açıktır ve hiç kapanması gerekmez. Müşterileriniz için her zaman oradasınız.
 • Müşteriler ile iletişim, bir web sitesi veya blog sahibi olarak müşterilerinize son tekliflerinizi, yeni ürünlerinizi, görsellerinizi, fuar duyurularınızı duyurabilirsiniz.
 • Pazarlama, internet dünyası pazarlama alanında yeni ve uygun ücretli bir kanal açtı. İşinize yeni müşterilerinizi düşük bütçeli pazarlama yöntemleriyle kazandırabilirsiniz.
 • Müşteri Destek, internet sitenizi bir sıkça sorulan sorular bölümü koyarak veya iletişim formu ekleyerek müşterilerinize gerekecek desteği yapabilirsiniz.
 • E-Posta, müşterilerinize kendi alan adınızla atacağınız e-postalar kesinlikle daha etkili olacaktır.

Piernet altyapısı kullanarak web sitesi sahibi olduğunuz zaman Piernet’e web sitenizi sorumluluğunu vermiş olursunuz. Piernet web sitenizi güncel teknoloji ile online olmasını sağlar, alan adınızın yıllık ödemelerini yapar, haftalık olarak site hareketleriniz raporlar ve sitenize yapacağınız değişikliklerde size yardımcı olur.

Bir web sitesi yaptığınız işi tüm detayları ile göstermelidir. Firmanız hakkında yazılar, hizmetleriniz/ürünleriniz hakkında görseller ve yazılar, firmanıza nasıl ulaşılabileceği konusunda bilgiler, sosyal medya bağlantıları web sitesi için olmazsa olmaz bazı içeriklerdir.

Piernet Tasarım ve Yazılım ekibinin yardımlarıyla web siteniz işinizi en iyi şekilde yansıtarak müşterilerilerinize sunulur. Sizin herhangi bir tasarım bilgisine ihtiyacınız yoktur

Piernet Hızlı Site Kurulumu ile firmanız hakkında bilgi veren, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi detaylı olarak tanıtan siteler yapmanız mümkündür. Piernet Satışlı Web Sitesi ile ürünlerinizi Shopify e-ticaret altyapısı ile satış yapacağınız sitenizi kurmanız mümkündür.

Önceden açılmış siteniz internetin son teknoloji gereksimlerine göre düzenlenebilir; web sitenizdeki tüm içerikleri ve görselleri Piernet altyapısına aktarılarak siteniz çok hızlı bir şekilde online olabilir.

Wordpress yaygın bir CMS yani içerik düzenleme sistemidir. Sitenizde düzenleyeceğiniz içerikleri ve bunların görselleştirilmesini sağlar. Bunu yapabilmek için Wordpress’den ayrı olarak bir alan adı ve hosting satın almanız ve kurmanız gerekir. Piernet Wordpress’den farklı olarak; hem CMS(İçerik Düzenleme Sistemi), hem barındırma, hem alan adı, hem tasarım uygulama hizmeti, hem haftalık Google Analytic Raporlama, hem de Teknik Destek vermektedir.

Domain adı (alan adı) sitenizin bulunmasını sağlayan url’dir. Örnek olarak www.domain-adi.com verilebilinir. Domain Adınız ICANN’dan yıllık olarak kiralanmaktadır. Piernet size ait olan domain adınızın yıllık ödemelerini sistemde kaldığınız sürece devam ettirir.

Piernet mail server hizmeti vermemektedir. Fakat Yandex Kurumlar için Mail hizmeti ile 1000 adete kadar kendi alan adınızı taşıyan ücretsiz mail hesabı sizin için kurabilmektedir.

Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan, destek@piernet.com.tr ‘ye e-posta atarak veya 0212 219 4246 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra Tek Seferlik Kurulum ücreti tahsil edilmektedir. Sitenizin çalışmaya başlama aşamasından sonra seçtiğiniz Piernet Aylık Hizmet Paketi ile sisteme dahil olmaktasınız.

Piernet ile yaptığınız görüşme sonrasında, Piernet size tasarımlar sunacaktır. Bu tasarımlardan birisinin seçilmesi ile beraber siteniz kurulmaya başlar. Piernet’e vereceğiniz içerik ve görseller ile beraber siteniz son haline gelir. Onayınız ile beraber site yayına alınır.

Web siteniz Piernet’ın kendi barındırma sistemi üzerinde barındırılacaktır. Ekstra bir barındırma ücreti vermeniz gerekmemektedir.

Web siteniz tüm tarayıcılar ve cihazlarda görüntülenmek için optimize edilmiştir. Piernet sistemi üzerinde kaldığınız süre boyunca gereken teknolojik güncellemeler sağlanacaktır.

Piernet altyapısı SEO uyumludur.

Piernet Sosyal Medya’nın her aşaması için size yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimiz:

 • Sosyal Medya Hesapları Kurulumu
 • Sosyal Medya Kampanya Teknik Destek
 • Sosyal Medya İçerik Yönetimi
 • Sosyal Medya İçerik ve Kampanya Yönetimi
Güvenlik Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - İptal ve İade Koşulları - Mesafeli Satış Sözleşmesi