Size ulaşalım!

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım!

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Firmalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve firma değerini arttırmaktadırlar.

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün ve hizmetin basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Şirketinize Ne Gibi Faydalar Sağlıyoruz?

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması
Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.
Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz. 


Sosyal Medya Kampanya Yönetimi Basic

399TL+KDV / ay


Facebook Sayfası, Instagram Hesabı ve Facebook Reklam Hesabının Oluşturulması
Reklam Kampanyalarının Oluşturulması ve Güncel Tutulması
Aylık Yapılan Kampanyaların Raporlanması

Dijital Pazarlama Kobi

519TL+KDV / ay

Landing Page Sitesi Kurulumu ve Yönetimi
Facebook Sayfası, Instagram Hesabı ve Facebook Reklam Hesabı Kurulumu
Aylık Kampanyaların Oluşturulması ve Yönetilmesi
Kampanyaların Aylık Raporlamaları


*Not: Sosyal medya mecralarının alacağı reklam ücretleri bu fiyatlara dahil değildir.Güvenlik Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - İptal ve İade Koşulları - Mesafeli Satış Sözleşmesi