Piernet Armut.com 'da

Piernet hizmetlerini Armut.com 'dan talep edebilirsiniz! […]

Online Pazarlama

Internet marketing ya da online pazarlama, internet ağı ya da e-posta üzerinden elektronik ticareti gerçekleştirilmekte olan reklam ve pazarlama girişimlerini tanımlamak üzerine kullanılan genel bir terimdir. Internet marketing, radyo televizyon gazete ya da dergi gibi geleneksel pazarlama yöntemlerinin yanında teknolojinin yardımıyla ticari dünyada çığır açmış bir pazarlama yöntemi olarak varlığını sürdürüyor.

[…]

Küçük işletme sahipleri için yararlı araçlar listesi

Bu araç tamamı ile ücretsizdir ve içerik stratejimizin integral bir parçası haline gelmektedir. Bu aracı, rank için gereken temel anahtar kelimelerle donatılmış çeşitli başlıkları ve soruları kararlaştırmak üzerine bir yardımcı olarak kullanabiliyoruz. Sonrasında ise içeriğimizle bağlantılı bu soruları cevaplamayı deneyiyoruz. Böylece Google içerisinde temel sorulara en iyi cevapları verebilen siteler arasında yerimizi almamızı sağlıyor. Aynı zamanda, merak edilen bu sorulara en iyi kaynak görevi görerek ziyaretçilerinizi arttırma şansı da elde etmiş olacaksınız.

[…]

Google yeni Instant uygulamaları ile indirme zahmetini ortadan kaldırıyor

Google, Google Instant Uygulamalarının Android versiyonunu teknoloji meraklılarıyla tanıştırdı.

[…]

Facebook markalar için bitti mi?

Markaların Facebook'ta git gide azalmakta olan organik erişim ile ilgili şikayetlerine rağmen 2015 yılındaki sosyal analiz sağlayıcı Quintly'nin son sosyal kriter çalışmalarına göre, bu sosyal ağdan tamamen vazgeçmiş değiller. Quintly, 180.000’den fazla Facebook, Instagram ve Twitter üzerindeki marka profillerini analiz etti ve sonuç:

[…]

Bilinçli tüketiciler hakkında

Sosyal ağların gelişmesiyle beraber bireylerin alım/tüketim gücü ve üreticilerin kitlelere ulaşım gücü de git gide katlanıyor. Bu durumda tüketicilere bilinçli birer tüketici olmaları yolunda daha fazla sorumluluk düşüyor.

[…]

Başarılı Pinterest reklamları üzerine bir takım ipuçları

Yaratıcılık üzerine yapılan A/B testing (pinler için) kampanyanın seviyesine göre gerçekleştirilmelidir. Bunu yapmanın bu derece etkili olmasının başlıca nedeni desteklenen çoklu pinlerin tek bir kampanya içerisinde bulunması, tek bir pinin daha fazla etki etmesine sebep olacak ve harcamalar tek bir pin’e gidecektir. Aynı zamanda Pinterest’in dönüşüm hedefleri yerine tıklama oranlarını optimize ettiğini de hatırlatalım (dönüşümleri takip ediyor olsalar dahi).

[…]

En yüksek iOS uygulama mağazası kâr ve kazanım tablosu, en iyi yayımcıların %1’ine gidiyor

En iyi %1 ise App Store indirmelerinin %70’ini kapsıyor. 1 ocakla 31 mart 2016 arasındaki indirme ve değerlendirme verilerine bakılarak bu sonucu görmek mümkün. Ancak bu raporda Google Play verilerinin içermediğini de belirtelim.

[…]

Facebook Video ve Facebook Live Pazarlamacıların geleceği oluyor

Faydalı bir Facebook statejisi geliştirmek esaslı bir odaklanma gerektirir. Facebook video ve Facebook Live, pazarlamacıların ilgisini oldukça çeken iki yeni temel ürün olarak karşımıza çıkıyor.

[…]

Flattr Plus yayımcıların yardımcısı mı, yoksa çıkarcı bir ödeme aracı mı?

Ünlü yazılım sağlayıcı Adblock Plus ile İsveç menşeili Flattr, içerik yayımcılarının çevrimiçi reklamları görüntülemek zorunda kalmayacağı ve bu şekilde tüketicilerin yayımcıları destekleyeceği fedakâr ve gönüllü bir yöntemi kamuoyuna sunuyor. Ancak bu ek ürün, kitlelerle yayımcıların arasındaki doğrudan iletişimi engelliyor ve bunun dijital endüstri için faydalı bir şey olup olmadığı tartışma konusu.

[…]

Google, cihazlar üzerinden TV reklamlarını kişiselleştirmek üzere DoubleClick Dynamic Ad Insertion’ı piyasaya sürüyor

DoubleClick For Publishers’ın yeni özellikleri, TV yayımcılarına ekranlar üzerinden daha kontrollü bir reklam tecrübesi imkanı sağlıyor.

[…]

Instagram’ın yeni analiz sistemi, daha detaylı bir İç Görü (Insights) imkanı sunuyor

Görünen o ki Instagram bir eksiğini daha doldurmuş bulunuyor. Instagram Later (eski adı ile Latergramme) verilerine bakılacak olursa, daha detaylı bir analiz sistemini test sürecinde. “Insights” adındaki bu yeni analiz sistemi (Facebook’un analiz sistemininkine oldukça benzer) kullanıcılara oldukça detaylı bilgi sunacak ve aynı zamanda pazarlamacılara takipçileri ve gönderileri hakkında verisel detaylara erişim şansı sağlayacak.

[…]

Güvenlik Sözleşmesi - Kullanım Koşulları - İptal ve İade Koşulları - Mesafeli Satış Sözleşmesi